Sprzedaż biletów kończy się za

Jacek Szwedo

Topic: Secrets of linguistics in communication

Language:

O wykładzie:

Słowa mają ogromną moc – potrafią ranić, leczyć, inspirować i transformować. Zaklęta jest w nich wielka siła, która w naszym życiu może budować mosty lub burzyć mury. Na wykładzie postaram się wyjaśnić jak wielką siłą dysponują słowa wypowiadane przez bliskich, wpływając emocjonalnie na kształtowanie się negatywnych przekonań, pokazując, jak świadome używanie języka może prowadzić do głębokiej transformacji i uwolnienia się od negatywnych przekonań.

W kontekście hipnoterapii oraz naszego codziennego życia, odpowiednie wykorzystanie języka może prowadzić do głębokich zmian psychicznych i emocjonalnych. 

DLACZEGO SŁOWA RANIĄ PODŚWIADOMOŚĆ I JAKA ROLĘ MOŻE MIEĆ HIPNOTERAPIA ?  Jak strategiczne użycie języka wpływa na nasz umysł i zachowanie, bazując na konceptach takich jak, komunikacja słowna, psychologia języka, język Miltona oraz język sugestii hipnotycznych.

 

W trakcie wykładu podzielę się swoją osobistą podróżą związaną z odkrywaniem mocy słowa. Opowieści te rzucają światło na przełomowe momenty, gdy zrozumiałem, jak głęboki wpływ mają słowa wypowiadane do innych, a przede wszystkim te, które kierujemy do siebie samych. Wierzę, że introspekcja i zmiana wewnętrznego dialogu mogą stać się kluczem do wewnętrznej transformacji każdego z nas.

 

Główne Zagadnienia Wykładu:

Introjekcje Rodzicielskie:

⇒ Jak wczesne wprowadzanie języka przez rodziców i opiekunów wpływa na nasze przekonania i zachowania na poziomie podświadomym.

Psycholingwistyka i Psychologia Języka:

⇒  Analiza, jak struktura języka i sposób jego użycia wpływają na nasze przetwarzanie informacji, emocje i podejmowanie decyzji.

Język Miltona w Hipnoterapii:

⇒  Znaczenie i zastosowanie języka Miltona – zestawu wzorców mowy stworzonych przez Miltona H. Ericksona, które umożliwiają dostęp do podświadomego umysłu       pacjenta w celu wprowadzenia pozytywnych zmian.

Język Sugestii Hipnotycznych:

⇒  Techniki i strategie stosowania języka w sugestiach hipnotycznych, aby skutecznie wpływać na poziom podświadomości i indukować pożądane zmiany.

 

Cele Wykładu:

 

Zrozumienie Mocy Słowa:

⇒  Uświadomienie sobie, jak słowa, które wybieramy i używamy, mają wpływ na nasze życie i procesy terapeutyczne.

Narzędzia do Zmiany:

⇒  Uświadomienie uczestnikom mocy słowa, intonacji, intencji zawartych w słowie oraz przykłady narzędzi i technik do świadomego wykorzystywania języka w celu          osiągnięcia pozytywnych zmian w życiu i pracy terapeutycznej.

Praktyczne Zastosowanie:

⇒  Demonstracja praktycznych zastosowań języka w hipnoterapii i codziennym życiu, aby uczestnicy mogli zastosować te techniki w swojej osobistej i zawodowej              praktyce.

Wykład jest skierowany do każdego, kto jest zainteresowany mocą języka i  jego wpływem na ludzką psychikę. Zapraszamy do odkrycia, jak  strategiczne wykorzystanie słów może prowadzić do głębokich i trwałych zmian, otwierając drzwi do lepszego zrozumienia siebie i innych.

O prelegencie:

Nazywam się Jacek Szwedo. Jestem uroczy, prostolinijny i prawdziwy 😊 Nikogo nie udaję. Przekonuję ludzi dowcipem, wdziękiem, uśmiechem, sposobem bycia i uważnością. Hipnoterapia jest moją pasją. Jestem muzykiem (gram na bębnach), fanatykiem rytmu, transu muzycznego i słowa, pasjonatem przyrody, nurkowania i fotografii. Mój zespół – marzenie, już się spełnia. Na mapie marzeń są też Cenoty w Meksyku, latynoskie, afrykańskie i wschodnie rytmy na żywo, ethno-jazz i world music. Inteligencję emocjonalną posiadam. Wierzę, że każdy ma własną prawdę i swoją życiową misję. Używam żartu i śmiechu jako środka terapeutycznego czasem. Prowokuję słowem i dowcipem, testuję poczucie humoru i otwartość. Mieszkam na Mazurach wśród lasów i jezior, jednoczę się z wodą i naturą, medytuję. Prowadzę własny biznes, tu zdobyłem wiedzę i doświadczenie. Mam potrzebę wolności i radości bez ograniczeń, chęci wychodzenia poza ramy schematów myślenia, dlatego moja droga jest Hipnoterapia.

Join us! Buy ticket