Sprzedaż biletów kończy się za

Anna Sierpowska i Witold Dąbrowski

Topic: Living life on my terms

Language:

O warsztacie:

praktyki czującego życia Aleksandra Lowena

Pracujemy z przepływem życia w ciele. Ono płynie emocjami, ono jest w czuciu, w rozumieniu, w rozpoznaniu swojej historii w kontakcie z ciałem – ucieleśnioną przestrzenią.

Zapraszamy do spotkania w otoczeniu innych, w zupełnie nowy sposób tego co gdzieś utknęło w Twojej historii i zamknęło dostęp do czucia na tyle silnie, że dziś mówisz:

“nie czuję”, “chcę bliskości ale nie wiem jak po nią sięgać”, “mam w sobie tyle uczuć, nie wiem które jest ważniejsze”,”płaczę ale to nic nie daje”, “chcę to w końcu wywalić z siebie”,”czym jest właściwie moje życie”

Ten rodzaj pracy, który proponujemy i wspólne bycie w grupie otwiera na czucie i daje narzędzia do własnej praktyki. Jest przestrzenią, w która możesz wejść w kontakt z zakazanymi w życiu uczuciami. Zmiana dotyczy nie Twojej historii lecz Twojej zdolności widzenia siebie i radzenia sobie w obliczu zalewającej siły nieprzeżytego, obejmowaniu siebie i tworzeniu  sprzyjających warunków by czerpać moc z przeżycia. Czuć i rozumieć że teraz wybór jest po Twojej stronie.

Życie w Ciele to Twoje Życie i ono jest dla Ciebie. Dziś na Twoich zasadach.

Zapraszamy do wspierającej przestrzeni w trakcie festiwalowej pracy – jest to zupełnie inne środowisko niż przestrzeń sali ćwiczeniowej, czy gabinetu terapeutrycznego, lecz praktyki bioenergetyki lowenowskiej dają możliwość skosztowania smaku wieloetapowej pracy która stoi za realną zmianą. Na teraz tak – do zobaczenia w Życiu.

Warsztat będzie prowadzony przez nasz zespół: Anna Sierpowska i Witold Dąbrowski

W swojej praktyce kierujemy się intencją wzmacniania pojemności na przeżywanie życia i odkrywania radykalnej akceptacji na emocje których doświadczamy. Relacje stanowią najważniejszą część emocjonalnego życia – a nikt tak nie pobudza naszego czucia jak ludzie z którymi jesteśmy w relacjach. Właśnie w relacjach doświadczamy uczuć. Doświadczamy też lęku który nas oddziela, od żywotności jakie przynoszą uczucia.

O prowadzących:

Anna Sierpowska

Certyfikowana Nauczycielka Movement Medicine – praktyki świadomego ruchu i obecności ze Szkoły Yaacova & Susannah Darling Khan. Terapeutka pracy z ciałem, facylitatorka grup w nurcie psychoterapii poprzez ciało, w Szkoleniu Analizy Bioenergetycznej, akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Praktyczka pracy z ciałem w oparciu o techniki powięzione, polinezyjski bodywork MA-URI, podejścia Laban Bartenieff, medytacji Mindfulness i slow joggingu. Prowadzi ceremonie transformacji poprzez ruch i dotyk, projekty muzyczne oraz autorką audycji w Radiospacji – Body Talks. Jestem współautorką innowacyjnej pozycji dla liderów i osób zorientowanych na życie pełnią – Rezyliencja21 – śnieżka lidera w swojej praktyce kieruje się intencją odkrywania i wzmacniania radykalnej akceptacji i czucia autentyczności życia. Z wdzięcznością i odpowiedzialnością kieruje swoją pracę

Witold Dąbrowski

W mojej pracy terapeutycznej wykorzystuję metodę pracy z ciałem Alexandra Lowena. Uważam, że kontakt z ciałem jest kluczem do zrozumienia siebie, swoich emocji i wewnętrznych procesów przetwarzania rzeczywistości, które, świadomie lub nieświadomie, stosujemy by organizować własny świat. Czucie ciała pozwala powrócić do siebie i znaleźć

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Yael Deckelbaum

Evan Hatfield

Gooral & Paprodziad

El Búho

bilety kolekcjonerskie

Join us! Buy ticket