Sprzedaż biletów kończy się za

Daniel Kostrzewa

Topic: Analog sound vs. digital sound

Language:

O warsztacie:

Zagadnienie utrwalania oraz późniejszej reprodukcji dźwięku towarzyszy nam już od kilkuset lat, od pierwszych nagrań T. Edisona w II połowie XIX wieku, niemniej jednak wciąż jest to zagadnienie pełne niedopowiedzeń i kontrowersji. Znakiem naszych czasów, szczególnie w obszarze dźwięku Hi-End, jest współistnienie i przenikanie się technik cyfrowych oraz analogowych w zakresie rejestracji i późniejszego odtwarzania dźwięku.

Podczas wykładu przyjrzymy się naturze i zrozumiemy zasady działania zapisu i odtwarzania analogowego i cyfrowego. Wyjaśnimy wszystkie związane z tym tajemnice i obalimy pewnie sporo popularnych mitów. Omówimy też wady i zalety obydwu formuł i nośników.

 

O prelegencie:

Daniel Kostrzewa, od 18 lat zajmujący się zawodowo wprowadzaniem na rynek urządzeń elektroniki audio zarówno w dużych międzynarodowych korporacjach  jak i mniejszych lokalnych inicjatywach. Pasjonuje się promowaniem odpowiedzialnego postępu w branżach technologicznych. Od trzech lat wspiera rozwój  polskiej marki Unitra jako Członek Zarządu Unitra Sp. z o.o.

Join us! Buy ticket