Sprzedaż biletów kończy się za

Gosia Kobus – Anatomia Jogi

Topic: Emotions hidden in the body

Language:

O warsztatach:

1. Emocje ukryte w ciele – praktyka jogi

“Emocje ukryte w ciele” to praktyka jogi, która odsłoni przed Tobą tajemnicę psychosomatyki, ukazując, jak głęboko nasze emocje są zakorzenione w fizyczności. Dzięki tej praktyce zaczniesz uczyć się rozpoznawać i uwalniać emocje zatrzymane w Twoim ciele, co często może być źródłem niezrozumiałego napięcia, dyskomfortu, a nawet wielu chorób. Ta praktyka pokazuje, że nasze ciało pamięta więcej, niż sobie wyobrażamy, przechowując emocje, które nie znalazły ujścia. Podczas praktyki wsłuchasz się w swojego organizm, zidentyfikujesz zablokowane emocje i zaczniesz pracować nad ich uwolnieniem. Jest to droga do głębokiej transformacji osobistej, gdzie poprzez fizyczną praktykę jogi, dokonuje się równie intensywnej pracy na poziomie emocjonalnym. Asany są zaprojektowane tak, aby stopniowo przywracać harmonię między ciałem a umysłem, co jest kluczowe dla osiągnięcia wewnętrznego spokoju i zdrowia.

2. Wędrówka przez czakry – praktyka jogi

“Wędrówka przez czakry” to praktyka bazująca na jodze energetycznej, podczas której zaproszę Cię do głębokiej eksploracji i harmonizacji systemu czakr. Tę wyjątkową podróż zaczniemy się od korzenia, stopniowo przechodząc przez każdą z siedmiu głównych czakr. Wykorzystamy specjalnie dobrane pozycje jogi, oddech i pracę z umysłem, aby stymulować i równoważyć energię przepływającą przez każdą czakrę. Ta praktyka to nie tylko fizyczne doświadczanie, ale głęboka praca z naszą energią życiową, która odblokowuje potencjał do samouzdrawiania, wzrostu osobistego i duchowego. Taka sesja to krok naprzód w zrozumieniu siebie, swoich emocji i sposobów, w jakie energia wpływa na nasze codzienne życie.

O prelegentce:

Gosia Kobus to nauczycielka jogi i fizjoterapeutka. Od 2013 roku uczy jogi osoby w różnych stopniach zaawansowania.

Przez ponad 3,5 roku prowadziła własną szkołę jogi. Skończyła studia fizjoterapeutyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, które dały jej solidną podstawę i zrozumienie, jak funkcjonuje ludzkie ciało oraz bazę do pracy z ograniczeniami w ciele. Wiedzę fizjoterapeutyczną wykorzystuje do układania praktyki w sposób przemyślany i bezpieczny.

Ukończyła studia podyplomowe na AWF we Wrocławiu z Psychosomatycznych Praktyk Jogi. Studia te otworzyły jej drogę do zgłębiania praktyki jogi wykraczającej poza fizyczność. Od 2015 roku wykłada anatomię w jodze na kursach Yoga Alliance.

Prowadzi kanał na YouTube, który gromadzi ponad 70 tyś. aktywnie subskrybujących, a od kilku lat tworzy kursy online, które pomagają tysiącom joginom kształcić się i rozwijać na macie w swoim domowym zaciszu. Jest zafascynowana pracą z dźwiękiem i jego terapeutycznym możliwościom.

W praktyce jogi skupia się nie tylko na aspekcie fizycznym, ale także duchowym i psychosomatycznym. By rozwijać w tym kierunku także swoich uczniów, stworzyła Obserwatorium Jogi – internetową szkołę jogi i medytacji.

Więcej przeczytacie na: anatomiajogi.pl

Poznaj innych prelegentów Strefy Ruchu:

Michał Adam Góral

Iwona Olszowska

Katarzyna Enerlich

Odkryj artystów Sceny muzycznej:

Adrian Atma

Laboratorium Pieśni

Yemanjo

bilety kolekcjonerskie

Join us! Buy ticket