Sprzedaż biletów kończy się za

Katarzyna Frasunkiewicz

Topic: Shamanic techniques for connecting Spirit to Body: cleansing, grounding, energizing and harmonizing the Heart space

Language:

O warsztacie:

W szamanizmie chakaskim szaman podróżuje w sferze sakralnej pomiędzy światami: górnym, średnim i dolnym. Jego zadaniem jest oczyszczanie i harmonizowanie. Lecząc ciało używa praktyk polegających na interakcji z istotami nadprzyrodzonymi – duchami. Duchy przychodzą do emocji, zamieszkując miejsca w ciele, które mogą być dla nich „pojemnościami”. Kiedy pozbywamy się z tych miejsc duchów – leczymy ciało. Serce połączone z umysłem jest jego duchowym centrum. Przy pomocy siły serca możliwe jest uwolnienie się od wszystkiego, można uzdrowić każdy organ.

W trakcie warsztatu, w teorii i praktyce, zostaną zaprezentowane szamańskie techniki tego, jak wejść głęboko w siebie – w swoje serce. Dowiesz się, gdzie znajduje się duchowe serce oraz jak się z nim połączyć. Nauczysz się oddychać sercem i czuć puls w całym ciele tak, aby swoją uwagą aktywować oraz wspierać procesy samoleczenia organizmu. Poznasz sposoby na usuwanie ze swojej rzeczywistości wewnętrznej duchowego cierpienia oraz tego, co niszczy zdrowie i skraca życie (utkwionych duchów emocji). Doświadczysz szamańskich metod pracy z ciałem, które poprzez mechanizm regeneracji płynący z serca obniżają ciśnienie krwi, uspokajają i wzmacniają rytm bicia serca, poprawiają dopływ krwi do naczyń krwionośnych. Spodziewany efekt to usunięcie negatywnej i przypływ pozytywnej energii, skoncentrowany i uważny umysł, osłabienie negatywnych emocji oraz wydobycie serdecznej siły. SIŁA SERCA TO SIŁA MIŁOŚCI.

O prelegentce:

Katarzyna Frasunkiewicz – psycholożka, kulturoznawczyni, psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia, uczestniczka warsztatów z zakresu szamanizmu i metod samorozwoju u dr. Walerego Topojewa.

Na co dzień pracuję głównie indywidualnie z osobami dorosłymi. Swoją pracę opieram na relacji oraz aktualnym przeżyciu tu i teraz. Najważniejszy jest dla mnie autentyczny kontakt z drugim człowiekiem. Fascynuje mnie łączenie technik szamańskich z neuropsychologią. Uczę się integrować „szkiełko i oko” – głęboko zakorzenioną potrzebę zrozumienia i racjonalizacji z rozwojem duchowym. Wykorzystuję do tego wiedzę z zakresu psychologii klinicznej, metodologii Gestalt, szamanizmu chakaskiego, pracy z ciałem i oddechem. Szukam pogłębienia połączenia z sensualnością i kobiecością. Jestem w podróży poszerzania pola świadomości. W wolnym czasie radość czerpię z jazdy na rowerze, bosych spacerów i ucząc tańca brzucha. Wierzę, że każdy świadomy oddech wybiera życie.

Join us! Buy ticket