Sprzedaż biletów kończy się za

Łukasz Bieliński

Topic: Living in harmony with yourself - or how to work with internal conflicts and follow your heart according to Nonviolent Communication

Language:

O wykładzie:

Od małego jesteśmy uczeni tego jak “POWINNIŚMY” żyć zamiast tego jak uczyć się żyć doświadczając pełni. Nasza kultura – tworzony przez nią specyficzny sposób myślenia, przyczynia się do tworzenia konfliktów z innymi ludźmi oraz do konfliktów wewnętrznych, które sprawiają, że doświadczamy cierpienia, bo nasza energia życiowa, zamiast płynąć zostaje zablokowana. NVC, metoda która nie jest jedynie techniką komunikacji, a praktyką zmiany świadomości, która pozwala odbudować kontakt z najgłębszymi częściami siebie i budować wewnętrzną harmonię, pomaga uzdrawiać wewnętrzne konflikty, odzyskać moc i usłyszeć głos serca, który jest naszym drogowskazem. Podczas szkolenia dowiesz się jak budować uzdrawiającą relację z samym sobą, by odblokować przepływ i podłączyć się do nurtu życia.

O prelegencie:

Praktyk NVC, Trener Komunikacji Empatycznej w procesie certyfikacji na trenera NVC, Mediator, Coach, Hipnoterapeuta Ukończył studia podyplomowe z Coachingi i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS, Roczną Profesjonalną Szkołę Hipnoterapii Piotra Matejuka i Artura Makieły W ciągu 20 lat ukończył setki godzin szkoleń i warsztatów z pracy z częściami, emocjami, sabotującymi, przekonaniami, ciałem, NVC, NLP, medytacji (Vipassana). Od ponad 9 lat zajmuje się NVC. Fascynuje się terapią psychodeliczną. Moim marzeniem jest to, by każdy człowiek mógł kreować swoje doświadczenia tak, by żyć w zgodzie ze sobą. By dla każdego było miejsce. By każdy doświadczał wolności, bycia akceptowanym i kochanym takim jakim się jest. By każdy mógł, Rozwijać się w swoim tempie, bez spełniania czyiś oczekiwań i móc wybierać swoją ścieżkę życia w niezwykłej przygodzie poznawania siebie oraz doświadczania piękna egzystencji.

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Wojciech Eichelberger

Anna Sierpowska i Witold Dąbrowski

Grzegorz Pawłowski

Łukasz Burnos

Marta Kuśpit, Darek Chwiejczak, Atmaia.pl – Kod Emocji

Karo Akabal

 

Join us! Buy ticket