Sprzedaż biletów kończy się za

Marcin Wojewoda

Topic: TAO MOVE

Language:

O  warsztatach:

3 CENTRA ENERGII – ISTOTA ROZWOJU NA ŚCIEŻCE TAO

Warsztat zabierze Cię w doświadczenie głębokiej esencji taoistycznych praktyk poprzez zanurzenie się w trzypoziomowe podejście: kierowanego oddechu, medytacyjnego stanu umysłu i odpowiedniego ruchu, które umożliwią Ci harmonizację ciała, umysłu i ducha. To nie tylko lekcja o energii, lecz również o świadomości i rozwoju wewnętrznym, prowadząca do głębokiej równowagi i wzrostu na drodze Tao.

ŚCIEŻKI ENERGII – 12 MARIDIANÓW W RUCHU

Podczas warsztatu przemierzymy labirynt taoistycznej anatomii energetycznej, zgłębiając tajniki 12 głównych meridianów tradycyjnej medycyny chińskiej.

Poprzez harmonijne połączenie wizualizacji, oddechu i intencji eksplorować będziemy ruchowe aspekty tych ścieżek energii, odkrywając potencjał każdego meridianu, a przy okazji tworząc w sobie przepływ życiowej energii i równowagę. To niezwykła podróż ku głębszemu zrozumieniu i doświadczeniu energetycznej natury ludzkich emocji i ciała.

Warsztaty będą prowadzone z Martą Pociejwską

O prowadzącym:

Marcin Wojewoda – Od dwudziestu lat miłośnik, badacz i pasjonat nurtu wellbeing jako stanu zapewnienia zdrowej równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka, który powoduje uczucie ogólnego dobrego samopoczucia. Od dziesięciu lat pracuje z ruchem, studiując jego powiązania ze stanem świadomości i umiejętnością podjęcia inicjatywy w celu poprawy własnego stanu zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego, sytuacji środowiskowej, społecznej czy zawodowej. Promuje procesy transformacyjne i samorozwojowe współpracując z wizjonerami, liderami myśli, nauczycielami, mówcami i specjalistami nurtu wschodnioazjatyckiego.

Więcej na:

https://www.qifit.pl

https://fundacjadantian.com

https://www.taomove.com

Poznaj innych prelegentów Strefy Sztuk Wschodnich:

Łukasz Duszak, Shì Héngyì (释恒毅)

Tomek Eichelberger

Przemek Gawroński

Marek Baliński

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

Laboratorium Pieśni

Adrian Atma

Join us! Buy ticket