Sprzedaż biletów kończy się za

Marta Pociejewska

Topic: Qigong

Language:

O warsztatach:

QIGONG – STAN TAO

Poszerz swoją percepcję wyostrzając  wszystkie zmysły, odnajdując wewnętrzny ocean spokoju a przede wszystkim uzyskując dostęp do wiedzy Duszy, przenikliwości Intuicji oraz mądrości Ciała.

Ponadto poczujesz  własną energię Qi, wzmocnisz umiejętności kierowania, zarządzania oraz dzielenia się nią.

MEDYTACJA WEWNĘTRZNEGO UŚMIECU

Zapraszam do praktyki bardzo relaksującej, uzdrawiającej oraz wspomagającej akceptację całego ciała Medytacji Wewnętrznego Uśmiechu. Jak sama nazwa wskazuje będziemy uśmiechać różne części ciała używając do tego wizualizacji lub intencji wysyłania tej energii w określone miejsca. Częste osiąganie takiego stanu świetnie wspomaga różne praktyki ruchowe, pracę z energią, pomaga lepiej spać oraz niwelować ból. Pozycja ciała dowolna – przyda Ci się mata lub koc.

O prowadzącej:

Nazywam się Marta Pociejewska . Od urodzenia wychowana byłam w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu, zafascynowana psychosomatyką oraz holistycznymi metodami pracy z ciałem i umysłem. Miłośniczka spacerów po lesie, kontaktu z energią roślin i zwierząt oraz różnych form ekspresji jak taniec intuicyjny, fotografia, malarstwo czy ceramika.
Największe spełnienie odnalazłam w Tai Chi i Qi Gong, które praktykuje od 2005 r. Po kilkunastu latach praktyk stworzyłam własny system ćwiczeń Qi Balans (www.qibalans.org) oraz w późniejszym czasie zaczęłam współtworzyć projekt Tao Move (www.taomove.com). Ze względu na to, że większość życia wypełnił mi kontakt z końmi (w tym trenowanie zarówno koni jak i ludzi), zrodziło to kilka lat temu powstanie pierwszego w Polsce systemu ćwiczeń Tai Chi dla Jeźdźców oraz współpracę z 2krotnym Mistrzem Świata Norbertem Kopczyńskim (https://www.taomove.com/tao-horse-archery).

Pracę z energią pogłębiłam w systemie ReiKi (tytuł Mistrza Uzdrawiania), Tantry, Taoistycznej Jogi a od niedawna rozwijam coraz silniej swoje zdolności poprzez projekt www.unity-ray.com.  Prywatnie mama 11 latka, opiekunka 2 psów, 2 kotów i 1 klaczy 🙂

Poznaj innych prelegentów Strefy Sztuk Wschodnich:

Włodzimierz Wieliczkowski

Marcin Wojewoda

Łukasz Duszak, Shì Héngyì (释恒毅)

Marek Baliński

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

Evan Hatfield

Yael Deckelbaum

Gooral & Paprodziad

Join us! Buy ticket